Obsah

Noviny

Futbal, to je hra ...


7. augusta sa rozbehla futbalová súťaž roč. 2005/2006 - jesenná časť, prvými majstrovskými zápasmi.

V mužstve seniorov pribudlo niekoľko nových hráčov, aby posilnili tím našich futbalistov a tiež sa vybavili hráči, ktorí sú u nás na hosťovaní. Postavenie v tabuľke nie je adekvátne kvalite hráčov. Chýba dobrý zakončovateľ, ktorý by všetky šance, ktorých je v každom zápase niekoľko, premenil. Čím viac gólov by dávali naši hráči tým menej by ich dostávali.
Lopta je guľatá, šťastena vrtkavá, je treba len dúfať, že jarná sezóna sa nám vydarí lepšie.
Dorastenci sa rozbehli veľmi dobre. Nezľakli sa ako nováčik súťaže. No prišli aj ťažší súperi na ktorých nestačili. Ich hra je veľmi pekná a myslím si, že sa snažia hlavne dodržiavať pokyny svojho trénera a to im prináša výsledky. Ich postavenie v strede tabuľky je veľmi dobré, ale po jarnej súťaži môže byť aj lepšie a veríme, že sa im to podarí.
Z mužstva žiačikov nám odišlo veľa hráčov, ktorí už z dôvodu veku nemôžu za žiakov hrávať. Ostali nám najmladší chlapci, ktorí sa učia futbalovej abecede. Je dobré, že svoj voľný čas venujú tomuto športu a neučia sa len tak pofľakovať. Tešíme sa, že v jarnej časti súťaže budú pokračovať a svoje snaženie aj zúročia dobrými výsledkami.
Eva Hromádková